12 styczeń 2021

Boniek stanowczy w sprawie Milika

fot. Roger Gor, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons
Prezes PZPN jasno określił szanse napastnika na udział w najbliższych mistrzostwach Europy. Zbigniew Boniek wypowiedział się na ten temat w radiu Kiss Kiss Napoli.
REKLAMA
Dla prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej tylko regularna gra w klubie jest gwarantem powołania na najbliższe Euro. Tak jest również w przypadku Arkadiusza Milika, który od pół roku nie wystąpił w żadnym meczu Napoli. Powodem tego jest zamieszanie transferowe i odsunięcie zawodnika od treningów z pierwszą drużyną włoskiego zespołu.

Zbigniew Boniek zapytany w radiu Kiss Kiss Napoli o sytuację Arka Milika w reprezentacji nie pozostawił złudzeń -Jeżeli zostanie w Napoli, nie będzie mógł pojechać na mistrzostwa Europy.

Jest to jasny sygnał dla zawodnika, że zimowe okienko transferowe jest ostatnią szansą na występ z orzełkiem na piersi w zbliżającym się turnieju. Pytanie tylko, czy Milik odpowiednio szybko znajdzie zainteresowany klub, który da mu gwarancję występów. Osobnym tematem są żądania finansowe Napoli. Włoski klub, mimo że za pół roku straci Milika, stawia określone warunki finansowe.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
88839
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Jarocinie

kiedy
2021-09-12 17:00
miejsce
Jarociński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany