10 styczeń 2021

Jarocin: policja wkroczyła do mieszkania małżonków na prośbę ich córki; znaleziono martwego ojca i umierającą matkę

fot. PAP
Kobieta zawiadomiła służby, aby sprawdziły, co się dzieje z jej rodzicami. Po wyważeniu drzwi znaleziono martwego ojca i umierającą matkę zawiadamiającej – powiedziała w niedzielę PAP rzecznik prasowy jarocińskiej policji st. asp. Agnieszka Zaworska.
REKLAMA

Kobieta, która nie mieszka na stałe w Jarocinie, zawiadomiła w niedzielę miejscową policję, żeby sprawdziła, co dzieje się z jej rodzicami.

"Tłumaczyła, że rodzice nie odbierają od niej telefonu, nie oddzwaniają i nie ma z nimi kontaktu" – powiedziała Zaworska.

Do mieszkania na osiedlu Kościuszki przyjechali policjanci i strażacy. Ponieważ nikt nie otwierał drzwi, postanowiono jej wyważyć.

"Po wejściu ujawniono ciało 66-letniego mężczyzny oraz kobietę, która pilnie potrzebowała pomocy medycznej. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala" – powiedziała Zaworska.

Ustalono, że do przestępstwa nie doszło, dlatego policja nie prowadzi czynności w tej sprawie.

"Powodem mogły być sprawy medyczne, ale przyczyny zdarzenia wyjaśnią badania lekarskie" – dodała Agnieszka Zaworska.(PAP)

Autorka: Ewa Bąkowska

bak/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
wielkopolskie
88839
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Jarocinie

kiedy
2021-09-12 17:00
miejsce
Jarociński Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany